Monday, January 30, 2006

Dogs & Cats


From the Home Front, here's a picture of Alf the Wonder Beagle and new addition Pokke-san [I am informed that we're to use the Japanese spelling of his name, as opposed to the Emeril's Cookbook spelling] attempting to reach detente.

3 comments:

Anonymous said...

Ah.....the famous wonder beagle.

Marek Mak said...

Polecamy: 1. Planujesz urlop, wakacje? Szukasz inspiracji i/lub towarzystwa na wspólny wyjazd? Pomoże serwis Eskapady. Najnowsze wyjazdy: oferty wycieczek. 2. Posiadamy wiele ciekawych ofert sylwestrowych: Sylwester narciarski | Sylwester w Rydze | Sylwester w Wilnie | Sylwester we Lwowie. Dla singli szukających wyzwań narciarskich mamy ofertę wyjazdu do Włoch: narty dla singli. 3. Oferty narciarskie w czasie ferii warszawskich znajdziecie tutaj: ferie na nartach.

admin said...

Travel senior - program, który polecamy wszystkim seniorom w wieku od 55 lat: czekają na Państwa piękne plaże Hiszpanii, cudowni ludzie, zabytki historii a przede wszystkim komfortowe warunki wypoczynku wiosennego: 4-gwiazdkowe hotele, 3 posiłki dziennie wraz z winem, dwie wycieczki w cenie imprezy. Nie czekaj aż ktoś Ciebie wyprzedzi, tylko kup imprezę już dziś w biurze usług turystycznych Invitatio. To biuro podróży specjalizuje się w ofertach wypoczynek dla seniorów w Hiszpanii. Jedź z nami po słońce Hiszpanii wiosną, zapisz się dziś.
Aby bliżej poznać Hiszpanię należy tam pojechać. Podstawowe wiadomości na ten temat znajdziecie na stronie Hiszpania, warto przeczytać kilka informacji, które mogą stać się inspiracją do tego by ruszyć na wycieczkę swojego życia.
Katalog turystyczny pomoże wszystkim w znalezieniu odpowiedniego biura podróży, dzięki któremu wymarzona wycieczka będzie pamiętana z dobrej strony na długie lata.